Terasové dosky, Terasová podlaha

Okrem tatranského profilu máme v ponuke aj masívne terasové dosky. Dosky sú vyrábané s vysokokvalitného smrekového alebo borovicového dreva. Terasové dosky obsadili popredné miesto v pokrytí terás na celom svete.

Drevina červeného smreku je pevná a odolná. Červený smrek sa svojou dlhou trvácnosťou a ľahkou údržbou osvedčil ako výborná voľba na terasové dosky. Terasové dosky vyrábané z červeného smreku sú kombináciou najvyššej elegancie a modernosti. Pre svoju vysokú odolnosť voči vode a prachu sú vhodné najmä do exteriérov.

Terasové dosky majú veľmi rozmanité použitie. Sú vhodné do malých domčekov na terasy, záhradné prístrešky, prípadne na menšie chodníky aj okolo bazénov. Poskytujú dlhodobú odolnosť voči vode, slnku a oteru. Vyrábame rôzne rozmery hrúbky a šírky podľa potrieb zákazníka na mieru aj s protišmykovými drážkami z obidvoch strán. Z jednej strany majú dosky hrubšie vrúbkovanie a z druhej strany jemnejšie vrúbkovanie.

Terasové dosky dodávame s komplet príslušenstvom – podkladové hranolčeky a spojovací materiál. Montáž v rôznych farebných prevedeniach je veľmi jednoduchá s pomocou bežného náradia.

Terasové doskyTerasové doskyTerasové dosky

Cenník Objednávka